banner181

MHP'li Yılmaz'dan egsoz, cant ve lastikli protesto

24 Şubat 2012 Cuma 18:03
Bu haber 537 kez okundu

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Afyonkarahisar’da cadde ve sokaklarda meydana gelen çukurların araçlara verdiği hasarı ilginç bir yöntemle protesto etti. Yılmaz, çukurlardan dolayı araçları hasar gören sürücülerin kendisine...

MHP'li Yılmaz'dan egsoz, cant ve lastikli protesto
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Afyonkarahisar’da cadde ve sokaklarda meydana gelen çukurların araçlara verdiği hasarı ilginç bir yöntemle protesto etti. Yılmaz, çukurlardan dolayı araçları hasar gören sürücülerin kendisine gönderdiği yamulmuş ve kırılmış egsoz, can kapağı, cant ve yarılmış tekerleri belediyenin Güvenevler Mahallesinde eski ve yeni içme surlarını sergilediği müzeye koydu.

        Basın mensuplarına açıklama yapan Yılmaz, toplumsal duyarlılığın gereği olarak insanların yaşamakta olduğu sorunları dile getirmeye çalıştığını söyledi. Yılmaz, kırmadan dökmeden yetkilileri incitmeden, insanlarımızın onurunu kırmadan seviyeli bir muhalefet anlayışı içinde sorunları dile getirmeye devam ettiğini ifade ederek, "İktidarda, bu sorunları çözmek zorundadır. Biz hava kirliliğinden, buza, toza kadar duyarsız kalmamız gerekiyor. Kimseyi töhmet altında bırakmak için bunları dile getiriyoruz. Halkımız, işçilerimiz, esnafımız iş adamlarımız bunları dile getirdiğinde çeşitli baskılara maruz kalıyorlar. Afyon’un bana verdiği yetki ile sessiz yığınların sesi olmaya çalışıyorum." dedi.

        Yılmaz, çukurların biran evvel kapatılması gerektiğini, insanların candı, ön takımları bozulmadan trafikte ilerleyebilmesi gerektiğini kaydetti. Vatandaşın kendisine gönderdiği malzemeleri gösteren Yılmaz, “Ordu Bulvarında, Ambaryolu’nda yamulmuş patlamış bir amortisörler. Kurtuluş caddesinde yamulmuş bir cant. Jandarma kavşağında düşmüş bir egzoz görüyorsunuz. Bunun için özür dilemek gerekir diye düşünüyorum.” diye konuştu.

        Yılmaz, bunların bir milli servet olduğunu ifade ederek, yetkilileri göreve çağırdığını anlattı.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder