banner181

Zeyland’la bahara merhaba!

24 Şubat 2012 Cuma 19:36
Bu haber 1359 kez okundu

Yılın moda trendlerini belirleyerek kış ayları boyunca çocukların dünyasını ısıtan Zeyland, şimdi de baharın sıcacık renkleriyle yeni sezonu açıyor.

Zeyland'la bahara merhaba!
 İlkbahar – yaz sezonunda cıvıl cıvıl renklerin kullanıldığı koleksiyonlarıyla küçük prens ve prensesler yaratmayı amaçlayan Zeyland, 5 farklı markasıyla her yaşa ve tarza sesleniyor.

0- 24 ay kız ve erkek çocuklarının markası Happy Baby, genellikle açık renklerin tercih edildiği Happy Baby koleksiyonunda mavi ve pembenin özel tonları ile göz kamaştırıyor.  0 – 4 yaş kız ve erkek çocuklar için İtalyan tasarımlı şık, taze ve dikkat çeken bir koleksiyon sunan Mininio, koleksiyonda kullandığı krem renkli elbiseler ve gri renkli t-shirtleriyle tarz yaratan çocuklar için tasarlandı.

6 – 14 yaş arası, seçimini kendisi yapan kızların markası Pinkee ve 8 – 16 yaş özgür ruhlu kız ve erkek çocuklarının markası DeepWest ise kendine özgü çizgisiyle ergenliğe adım atan çocuklara birbirinden şık gömlek ve elbiseler sunuyor.

Baharın tüm renklerini koleksiyonlarında barındıran, kalitesi ile iddialı olan Zeyland, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. En trend çizgilerini ilkbahar - yaz koleksiyonuna yansıtan Zeyland, www.zeyland.com.tr’yi ziyaret eden herkese, birbirinden farklı modelleri çocuklarıyla birlikte inceleme fırsatı da sunuyor. 


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder