banner181

Uluslararası mobilya ve inşaat fuarı Taşkent’te açılıyor

24 Şubat 2012 Cuma 13:56
Bu haber 570 kez okundu

Özbekistan’da bu yıl 13.sü düzenlenen uluslararası Taşkent İnşaat ve Mobilya Fuarı, 28 Şubat’ta kapılarını açıyor. Özbekistan’ın önde gelen fuar alanı Özekspomarkaz’da açılacak fuar, 28 Şubat-2 Mart günleri arasında açık...

Uluslararası mobilya ve inşaat fuarı Taşkent'te açılıyor
Özbekistan’da bu yıl 13.sü düzenlenen uluslararası Taşkent İnşaat ve Mobilya Fuarı, 28 Şubat’ta kapılarını açıyor.
Özbekistan’ın önde gelen fuar alanı Özekspomarkaz’da açılacak fuar, 28 Şubat-2 Mart günleri arasında açık kalacak. Fuara aralarında Türkiye’nin de olduğu Almanya, Rusya, Çin, İran, Ukrayna ve Polonya gibi 21 ülkeden 150 dolayında firma iştirak edecek. Fuara bu yıl geçen yıla oranla yüzde 25 oranında da fazla katılım olduğu belirtildi.
Uluslararası Fuar Organizatörü (İTE) tarafından düzenlenen fuarda, kurulacak stantlarda inşaat ve mobilya sektöründe kullanılan türlü ürünler sergilenecek. Özbekistanlı yerli firmaların da stant açacağı fuara Türkiye’den 15 dolayında firma iştirak edecek.
Fuar öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan İTE ilgilileri, nüfusu 30 milyona dayanan Özbekistan’da mobilya ve inşa sektöründe önemli potansiyel olduğuna dikkat çektiler.
28 Şubat- 2 Mart günleri arasında açık kalacak fuar her gün 09:00 ile 17:00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilecek.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder