banner181

Dubai'deki ‘Gulfood 2012’ye Tiryaki Agro damgası

24 Şubat 2012 Cuma 11:19
Bu haber 702 kez okundu

Birleşmiş Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde gerçekleştirilen 17. Gulfood 2012 Fuarı’na katılan Tiryaki Agro, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.         Dünyanın en büyük gıda, gıda paketleme, işleme...

Dubai'deki ‘Gulfood 2012'ye Tiryaki Agro damgası
Birleşmiş Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde gerçekleştirilen 17. Gulfood 2012 Fuarı’na katılan Tiryaki Agro, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

        Dünyanın en büyük gıda, gıda paketleme, işleme ve otel ekipmanları fuarlarından birisi olan ve dört gün süren Gulfood 2012’de bu yıl 92 ülkeden 3 bin 800 katılımcının yer aldığı ve dünyanın birçok ülkesinden yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği öğrenildi. Gulfood 2012 gıda, gıda paketleme, işleme ve otel ekipmanları fuarına Türkiye’den katılan ve alanında dünyanın en önemli firmaları arasında yer alan Tiryaki Agro, özellikle Ortadoğu, Afrika AB, ABD ve Asya ülkelerinden gelen konuklar tarafından ilgi gören firmalardan birisi oldu.

        Merkez ofisi İstanbul’da bulunan, Gaziantep, Trabzon, Mersin ve Bandırma illerinde 5 ayrı üretim tesisine sahip olan Tiryaki Agro bakliyat, tahıl, kuruyemiş, yağlı tohumlar ve yem sektöründe bir dünya markası olarak faaliyet gösteriyor. 50'den fazla ürün çeşidi ve 2 milyon tonun üzerinde iş hacmiyle 80'den fazla ülke ile ticari ilişki içinde bulunan Tiryaki Agro Gıda, ülke ekonomisine sağladığı katma değer yanında istihdam alanında da sektöründe dünya liderleri arasında yer alıyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder