banner181

Elleri ve ayakları bağlanıp bıçaklanarak öldürüldü

23 Şubat 2012 Perşembe 12:00
Bu haber 1363 kez okundu

Şişli’de bir kişi, birkaç günlüğüne kiraladığı evde elleri ve ayakları bağlı halde öldürülmüş olarak bulundu. Olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı. Gülbahar Mahallesi Dönmez Sokak numara 4’teki binanın temizlik görevlisi,...

Elleri ve ayakları bağlanıp bıçaklanarak öldürüldü
Şişli’de bir kişi, birkaç günlüğüne kiraladığı evde elleri ve ayakları bağlı halde öldürülmüş olarak bulundu. Olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı.
Gülbahar Mahallesi Dönmez Sokak numara 4’teki binanın temizlik görevlisi, saat 05.00 sıralarında, merdivenleri temizlemek için zemin kata indi. Giriş kattaki dairenin kapısının açık olduğunu fark eden görevli, içeri baktığında yerde bir kişinin kanlar içinde yattığını gördü. Hemen olay yerine polis ve sağlık ekibi çağırıldı. Gelen sağlık ekipleri, yaptıkları inceleme sonucu şahsın öldüğünü tespit etti. Polis, söz konusu adreste ve ceset üzerinde geniş çaplı incelemelerde bulundu. Bina içerisine ve sokakta delil arama çalışması yapıldı. Görgü tanıkları ve komşuların ifadelerine başvuruldu. Savcının da olay yerinde inceleme yapmasının ardından birkaç yerinden bıçaklanarak öldürülen şahsın cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Bu arada, fail ya da faillere yönelik çalışmalarını alınan ifadeler ve elde edilen deliler ışığında genişleten Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Hasan İrfan Ç. isimli bir kişiyi gözaltına aldı.
Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder