banner181

Milletvekili Erdinç esnafın sorunlarını dinledi

23 Şubat 2012 Perşembe 11:54
Bu haber 403 kez okundu

AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Kiremithane mahallesindeki esnafın sorunlarını dinledi.Milletvekili Erdinç’in ziyaretinde Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyesi Harun...

Milletvekili Erdinç esnafın sorunlarını dinledi
AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Kiremithane mahallesindeki esnafın sorunlarını dinledi.
Milletvekili Erdinç’in ziyaretinde Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyesi Harun Cavlak ile Belediye Meclis üyeleri Serkan Özdemir ve Yaşar Turan da hazır bulundu.
Milletvekili Erdinç, Yüreğir ilçesine bağlı Kiremithane Mutlu mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, buradaki esnaflarla görüştü ve onların talepleriyle sorunlarını dinledi.
Esnafların yanı sıra vatandaşlarında sorunlarını dinleyip, karşılıklı fikir alış verişinde bulunan Erdinç, Adana’ya katkı sağlayacak her fikrin yanında olacaklarını ifade etti.
Erdinç, “AK Parti hükümetinin her milletvekili gibi, Adanalı bir milletvekili olarak ben de önce ülkemiz sonra Adanamız için faydalı olacak gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğim. AK Parti olarak halkımıza en iyi hizmeti nasıl yaparız diye gayret ediyoruz. Türlü bahaneler uydurarak ve Meclis kürsüsünü işgal ederek önümüz kesilmek istense de, bu hizmet yarışından ve sevdasından asla vazgeçmeyeceğiz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder