banner181

MATAB'dan yardıma muhtaç ailelere yardım eli

23 Şubat 2012 Perşembe 11:44
Bu haber 1241 kez okundu

Manavgat Çevre Koruma Turizm Altyapı Tesisleri Yapma ve İşletme Birlik Başkanlığı(MATAB), kurduğu Birlik Bahçesi ile yardıma muhtaç ailelere yardım eli uzatıyor.         MATAB ve Evrenseki Beldesi Belediye...

MATAB'dan yardıma muhtaç ailelere yardım eli
Manavgat Çevre Koruma Turizm Altyapı Tesisleri Yapma ve İşletme Birlik Başkanlığı(MATAB), kurduğu Birlik Bahçesi ile yardıma muhtaç ailelere yardım eli uzatıyor.

        MATAB ve Evrenseki Beldesi Belediye Başkanı Recep Barut, kuruldukları 22 gün içinde Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(SYDV) tarafından belirlenen yardıma muhtaç 150 aileye yardımda bulunduklarını söyledi. "Kullandığım evimde kullanmadığım Birlik Bahçesi'nde" kampanyası çerçevesinde Manavgat'ta 200 aileden tutanak karşılığı yardım aldıklarını belirten Barut, bu yardımları İlçe Kaymakamlığı'nın belirlediği ailelere ulaştırdıklarını kaydetti. Birlik Bahçesi'ni ilçede Yoksullukla Mücadele Projesi kapsamında hayata geçirdiklerini anlatan Barut, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan huzur ve mutluluk duyduklarını söyledi. Barut, "Birlik Bahçesi bizim aynı zamanda toplumsal birlikteliğimizin de sembolü. Komşusu aç iken evinde rahat uyuyamayan bir milletin evlatlarıyız." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder