banner181
banner210

Kepez'de Sokak Basketbolu Turnuvası başladı

23 Şubat 2012 Perşembe 11:39
Bu haber 2546 kez okundu

Antalya Kepez Belediyesi’nin ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik düzenlediği Sokak Basketbolu Turnuvası başladı. Günde 60 ile 90 maçın oynandığı Kepez Sokak Basketbolu Turnuvası, 5 Mart Pazartesi günü yapılacak olan final maçları...

Kepez'de Sokak Basketbolu Turnuvası başladı
Antalya Kepez Belediyesi’nin ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik düzenlediği Sokak Basketbolu Turnuvası başladı. Günde 60 ile 90 maçın oynandığı Kepez Sokak Basketbolu Turnuvası, 5 Mart Pazartesi günü yapılacak olan final maçları ve ödül töreni ile sona erecek.

    Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi ve Sabah Gazetesi işbirliği ile düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası ile ilçenin beş ayrı noktasında basketbol şöleni yaşanıyor. Konuyla ilgili Kepez Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre ilçedeki ilköğretim okulu ikinci kademe ve liselere yönelik düzenlenen ve 305 takımın katıldığı turnuvada maçlar başladı.

    Maçlar, Kepez Belediyesi Spor Salonu ile Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulu’nun bahçelerindeki çadır tarzı spor salonlarında oynanıyor. Üçer kişiden oluşan takımlar parke üzerinde mücadele ediyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder