banner181
banner210

Ereğli İHL takımı, mutluluğunu Başkan Posbıyık ile paylaştı

23 Şubat 2012 Perşembe 11:32
Bu haber 896 kez okundu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Liselerarası Salon Futbolu Şampiyonası’nda grup birincisi olmalarının ardından katıldıkları İl Şampiyonası’nda da birincilik kürsüsüne çıkan Ereğli İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanı...

Ereğli İHL takımı, mutluluğunu Başkan Posbıyık ile paylaştı
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Liselerarası Salon Futbolu Şampiyonası’nda grup birincisi olmalarının ardından katıldıkları İl Şampiyonası’nda da birincilik kürsüsüne çıkan Ereğli İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.
    Liselerarası futbol turnuvasında il birincisi olan imam hatip lisesi futbol takımı, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Okul Müdürü Ramazan Karaoğlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Bozkurt’un yanı sıra takım oyuncularının tamamı hazır bulundu. İmam Hatip Lisesi Salon Futbol Takımı Kaptanı Ramazan Acar, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a İl Şampiyonluğu Kupası’nı takdim etti.

    BAŞKAN POSBIYIK: YETİŞMİŞ İNSANLARA İHTİYACIMIZ VAR
    Karadeniz Ereğli İmam Hatip Lisesi’nin elde ettiği İl Şampiyonluğu’nun kendisini mutlu eden başarılardan biri olduğunu belirten Belediye Başkanı Halil Posbıyık, okulun tüm öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti. Ülkenin ve Karadeniz Ereğli’nin yetişmiş insanlara ihtiyacı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Posbıyık, bu yoldan hareketle, kentin güzide okullarından biri olan imam hatip lisesi öğrencilerinin elde ettiği başarıdan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek; “Bu başarılarınızın arkasında öğretmenleriniz olduğu kadar anne-babalarınızın da olduğunu biliyorum. Sizin şahsınızda tüm velilere de teşekkür ediyor ve her birini kutluyorum. Onlar olmasa, bu başarılar gelmezdi. Biz, Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak her zaman yanınızda olduğumuz gibi bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” dedi.
    Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a, kendilerine verdiği destek ve sözlerinden dolayı teşekkür eden İmam Hatip Lisesi Müdürü Ramazan Karaoğlu da okul olarak her etkinlik ve çalışmalarında Başkan Posbıyık’tan büyük destek gördüklerini belirtti. İlçedeki her okula olduğu gibi kendilerine de yakın ilgili gösteren Belediye Başkanı Posbıyık’ın yardımıyla Türkiye Salon Futbolu Şampiyonası’nda da okul olarak başarılı bir netice elde edeceklerine inandıklarını belirten Karaoğlu, bir ay sonra başlayacak olan Türkiye Şampiyonası Grup Maçları için de aynı desteği kendisinden beklediklerini söyledi. Karaoğlu, Türkiye Şampiyonası grup maçlarının Kuşadası ve Alanya’da yapılacağı bilgisini verdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder