banner181

banner213
banner210

Has Partili Koç'tan, Saadet Partili yılın belediye başkanına plaket

23 Şubat 2012 Perşembe 11:09
Bu haber 885 kez okundu

HAS Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Fehmi Koç, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’e yılın belediye başkanı seçilmesi nedeniyle plaket verdi. Meclis Ajans internet sitesi tarafından 9. düzenlenen ‘Türkiye’ye Hizmet Edenler’ etkinliğinde...

Has Partili Koç'tan, Saadet Partili yılın belediye başkanına plaket
HAS Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Fehmi Koç, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’e yılın belediye başkanı seçilmesi nedeniyle plaket verdi.

Meclis Ajans internet sitesi tarafından 9. düzenlenen ‘Türkiye’ye Hizmet Edenler’ etkinliğinde yılın başkanı seçilen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’e bir plaket de HAS Parti Tavşanlı İlçe Teşkilatı’ndan geldi. HAS Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Fehmi Koç, çalışmalarından dolayı Saadet Partili Başkan Güler’e ikinci kez verilen yılın belediye başkanı ödülü için tebrik plaketi takdim etti. Koç, "İlçemize kazandırdıkları ve hizmetlerinden dolayı ikinci kez yılın belediye başkanı seçilerek ilçemizi ve bizleri onurlandıran başkanımızı canı gönülden tebrik eder, çalışmalarında göstermiş olduğu başarıların devamı temenni ederim." dedi.

Fehmi Koç, ziyaret kapsamında partisinin yeni anayasa hazırlığı kapsamında oluşturulan taslak metnini de Başkan Güler’e sundu. Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, "HAS Parti İlçe Teşkilatı’nın gösterdiği bu nazik davranıştan dolayı teşekkür ediyorum. Almış olduğumuz ödülü Tavşanlımızın hak ettiğini, bireysel olarak değil de ilçemiz ve hemşerilerimiz adına aldığımızı bir kez daha dile getirmek istiyorum. Anayasa taslak metnini de en kısa zamanda değerlendireceğiz. Ülkenin yeni anayasaya olan ihtiyaç konusunda gösterdikleri duyarlılıktan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder