banner181

Muğla Üniversitesi’nde TÜBİTAK projeleri anlatıldı

23 Şubat 2012 Perşembe 11:08
Bu haber 540 kez okundu

Muğla Üniversitesinde, ''TÜBİTAK Projeleri ve Başarılı Bir Proje İçin Önemli Noktalar'' konulu bir bilgilendirme sunumu yapıldı. Atatürk Kültür Merkezi'nde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Işıloğlu tarafından yapılan sunuma,...

Muğla Üniversitesi'nde TÜBİTAK projeleri anlatıldı
Muğla Üniversitesinde, ''TÜBİTAK Projeleri ve Başarılı Bir Proje İçin Önemli Noktalar'' konulu bir bilgilendirme sunumu yapıldı. Atatürk Kültür Merkezi'nde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Işıloğlu tarafından yapılan sunuma, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Prof. Dr. Işıloğlu, konuşmasında şunları kaydetti: "Üniversitemizin öncelikli hedeflerinden birisi ve en önemlisi, proje karnesini yükseltmek ve araştırma projeleriyle uluslararası saygınlık kazanmaktır. Yeni kurmuş olduğumuz Proje Destek Ofisi, üniversitemizin araştırma geliştirme stratejisini belirleyen ve gerçekleştirilmesini sağlayan önemli bir birim olarak, araştırmacılarımızın TÜBİTAK başta olmak üzere ulusal ve uluslararası proje kaynaklarından maksimum destek almasına yardımcı olmak suretiyle önemli katkılar sağlayacaktır."
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder