banner181
banner210

Beşiktaş Onursal Başkanı Seba: Beşiktaş'a yakışanı yapın

20 Şubat 2012 Pazartesi 19:24
Bu haber 1208 kez okundu

Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, yaptığı açıklamada camiaya önemli mesajlar verirken, ''Beşiktaş'a yakışanı yapın.'' uyarısında bulundu.    Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba yaşanan son gelişmeleri...

Beşiktaş Onursal Başkanı Seba: Beşiktaş'a yakışanı yapın
Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, yaptığı açıklamada camiaya önemli mesajlar verirken, ''Beşiktaş'a yakışanı yapın.'' uyarısında bulundu.
    Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba yaşanan son gelişmeleri Kartalbakışı'na değerlendirdi. Camiaya önemli mesajlar veren Seba, şu ifadeleri kullandı:
    ''Beşiktaş çok kritik bir süreçten geçmektedir. Bu süreçte Beşiktaşlıların çok dikkatli olması gerekiyor. Benim başkan adayı olacağım ya da bir yönetimin içinde yeralacağım şeklinde haberler duyuyorum. Bu haberler kesinlikle doğru değildir. Benim başkanlık gibi bir düşüncem yok. Zaten bu tip bir görevi yürütmeye sağlığım izin vermez.
    Buradan camiamıza seslenmek istiyorum. Beşiktaş kendine yakışan başkanı seçmelidir. Kongrede kavgasız gürültüsüz bir biçimde yeni başkan seçilmelidir. Tüm Beşiktaşlılar gencinden yaşlısına kendine yakışan şekilde davranmalı, yakışanı yapmalıdır.''
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder