banner181

Genç kadının boğazını kesip infaz etmişler

20 Şubat 2012 Pazartesi 20:02
Bu haber 2405 kez okundu

Sultangazi’de, bir çocuk annesi 25 yaşındaki Nilüfer Aygüler, oturduğu evde boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Korkunç olay, 2337 sokak üzerinde bulunan Sultankent Sitesi,...

Genç kadının boğazını kesip infaz etmişler
Sultangazi’de, bir çocuk annesi 25 yaşındaki Nilüfer Aygüler, oturduğu evde boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulundu. Polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.
Korkunç olay, 2337 sokak üzerinde bulunan Sultankent Sitesi, 12. Blok No 5’de gerçekleşti. Nilüfer Aygüler isimli genç kadına telefonla ulaşamayan kardeşi Ercan Aygüler, ablasının hayatından endişe etti ve eve geldi. Kapıyı açıp içeri girdiğinde, kardeşini, boğazı kesilmiş ve kanlar içinde yerde yattığını gören Ercan Aygüler, durumu hemen polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ambulans ekipleri, genç kadının öldüğünü tespit etti.

    KOCASINDAN AYRILMIŞ
Talihsiz kadının, 2 yıl önce eski eşi Sezer Cebeci’den anlaşmalı olarak boşandığını ve kocasından 3 yaşında çocuğu olduğu öğrenildi. Genç kadının anneannesi, eski eşiyle aralarında hiçbir husumet olmadığını, çocukları için zaman zaman buluştuklarını söyledi.

    SANAL DÜNYASI TAKİBE ALINDI
Nilüfer Aygüler’in, 4 gün önce Fatih’te bir öğrenci yurdunda güvenlik görevlisi olarak işe başladığı, ancak çeşitli sebeplerden dolayı işinden ayrıldığı bildirildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan Cinayet Büro dedektifleri, genç kadının sanal hayatını ve daha önce çalıştığı öğrenci yurdundaki tanıdıkları ile telefon görüşmelerini takibe aldı.


Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder