banner181

Erdoğan'ın aracı, ameliyatın ardından ilk kez görüntülendi

20 Şubat 2012 Pazartesi 11:59
Bu haber 879 kez okundu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi makam otomobili, ikinci ameliyatının ardından ilk kez görüntülendi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile olağan görüşme için dışarı çıkacak olan Başbakan Erdoğan'ın resmi makam otomobili ve diğer...

Erdoğan'ın aracı, ameliyatın ardından ilk kez görüntülendi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi makam otomobili, ikinci ameliyatının ardından ilk kez görüntülendi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile olağan görüşme için dışarı çıkacak olan Başbakan Erdoğan'ın resmi makam otomobili ve diğer koruma araçları oto yıkamaya götürülerek hazırlık yapıldı.
Başbakan Erdoğan ikinci ameliyatının ardından bugün dışarıdaki ilk mesaisine başlaması bekleniyor. Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Tarabya'daki Huber Köşkü'nde haftalık olağan görüşmesini gerçekleştirecek. Görüşme öncesi Başbakan Erdoğan'ın aracı Kısıklı'daki evinden çıkarak hemen karşısında bulunan oto yıkamaya götürüldü. Aracın iç ve dış temizliği yapıldıktan sonra resmi makam otomobili Kısıklı'daki konuta geri döndü. Başbakan'ın koruma araçları da yıkanarak hazırlıkları tamamlandı. Ekipler Başbakan'ın çıkışı için hazırlıkları kontrol ediyor.
Başbakan Erdoğan'ın hem korumaları hem de resmi polisler çıkış öncesi evin etrafında güvenlik önlemlerini aldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder