banner181
banner210

Gelin-kaynana cinayetini özel ekipler aydınlatacak

17 Şubat 2012 Cuma 15:51
Bu haber 1372 kez okundu

Kocaeli'nin Derince ilçesinde dün bıçaklanıp boğazları kesilerek öldürülen Güler Kurt (47) ile gelini Hatice Kurt(22)'u öldüren şahıs ve şahısları yakalamak için Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 3'er kişiden oluşan 5 özel ekip oluşturuldu....

Gelin-kaynana cinayetini özel ekipler aydınlatacak
Kocaeli'nin Derince ilçesinde dün bıçaklanıp boğazları kesilerek öldürülen Güler Kurt (47) ile gelini Hatice Kurt(22)'u öldüren şahıs ve şahısları yakalamak için Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 3'er kişiden oluşan 5 özel ekip oluşturuldu. Elde edilen ipuçlarını değerlendirmeye çalışan polise göre birkaç kişi olduğu sanılan katillerin, büyük ihtimalle aileyi tanıdıkları belirtildi.
    Derince İbni Sina Mahallesi Piri Reis Caddesi'ndeki evde, Güler Kurt ve Hatice Kurt, dün bıçaklandıktan sonra boğazları kesilmiş halde ölü olarak bulunmuştu.
Annesinin ve eşinin cesetlerini, sabah iş görüşmesi için gittiği Gebze'den saat 11.00 sıralarında eve dönen Fatih Kurt bulmuştu. Olay sırasında baba Rasim Kurt’un da diş tedavisi için İzmit'teki Diş Hastanesi'nde gittiği belirlenmişti.
    
OTOMOBİLLE GELEN 3 KİŞİ
Bazı semt sakinlerinin ifadesine göre, cinayetten önce binaya plakası alınamayan bir otomobille gelen 3 kişi girdi ve daha sonra ayrıldı. Polisin elinde şimdilik bu bilgi ile evin içindeki bırakılan bazı izlerden elde edilen deliller bulunuyor.
    Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, cinayetin aydınlatılması için deneyimli polislerden oluşan 3'er kişilik 5 ayrı özel ekip oluşturulduğunu ve çalışmaların sürdüğünü açıkladı. Polis yetkilileri, gelin ile kayınvalidenin birinin salondaki kanepede, diğerinin ise odada yatağında öldürüldüğünü, cinayeti işleyenlerin büyük bir ihtimalle aileyi tanıdığını belirtti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder