banner181
banner210

Abdurrahman Dereli: Orduspor, Hector Cuper ile takım ve kazanma ruhunu kazandık

17 Şubat 2012 Cuma 15:29
Bu haber 1217 kez okundu

Orduspor’un başarılı oyuncusu Abdurrahman Dereli, “Teknik Direktör Hector Cuper ile takım ve kazanma ruhunu yeniden kazandık.” dedi.     Sezona çok iyi bir başlangıç yaptıklarını ancak İlk yarıda istenmeyen sonuçlar...

Abdurrahman Dereli: Orduspor, Hector Cuper ile takım ve kazanma ruhunu kazandık
Orduspor’un başarılı oyuncusu Abdurrahman Dereli, “Teknik Direktör Hector Cuper ile takım ve kazanma ruhunu yeniden kazandık.” dedi.
    Sezona çok iyi bir başlangıç yaptıklarını ancak İlk yarıda istenmeyen sonuçlar alarak ligi kötü bitirdiklerini söyleyen Abdurrahman Dereli, “2. yarıya ise yeni teknik direktörümüz Hector Cuper ile heyecanlı bir başlangıç yaptık. Orduspor kazanma ruhunu yeniden kazandı. Lig de kötü bir takım yok. Her takımın birbirinden farklı üstün özellikleri var. Orduspor da iyi bir ekibe sahip. Takımımız kazanma ruhunu elde edince mücadeleyi seven ve oyundan kopmayan bir hale geldi.” dedi.
    Teknik Direktörümüz Hector Cuper takıma çok şey kattı diyen Abdurrahman Dereli, “Büyük bir ismi ve kariyeri olan bir hoca ile çalışmak öncelikli olarak çok heyecan verici. Futbolcuları ile birebir ilgileniyor. Önceki hafta kadroda olmayan bir oyuncu bir sonraki haftada kadro da olabiliyor. Bu da yedek kalan oyuncuların takımdan kopmamalarını sağlıyor. Sürekli motivasyon sağlıyor.” diye konuştu.

    DERELİ BOŞ ZAMANLARINDA BILDIRCIN BESLİYOR
    Bıldırcın aşığı olan Abdurrahman Dereli, boş zamanlarında bıldırcın besleyerek dinlendiğini söyledi. Abdurrahman Dereli, “40 kadar bıldırcınım var. Kasım ayında Karadeniz üzerinden göç yapan bıldırcınlar antrenman sahamızdan geçerken ya ağlara takılıp yaralanıyor yada dış tellere takılıyorlar. Ben de yaralı bıldırcınları toplayarak kendi param ile aldığımı ilaç ve yemler ile besleyerek iyileştirdim. Şimdi ise kafeste onları besliyorum. Gelecek yıl göç zamanında yeniden doğaya salacağım.” dedi.
    Abdurrahman Dereli, Bıldırcın besleyerek stres atıp dinlendiğini de ifade etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder