banner181

7 Ocak Mersin engelini aşmak istiyor

17 Şubat 2012 Cuma 14:43
Bu haber 580 kez okundu

Türkiye tekerlekli sandalye basketbol 2.lig D grubunun iddialı takımlarından Osmaniye 7 Ocak Engelliler Basketbol Takımı, Pazar günü Mersin Engelliler Takımı ile karşı karşıya geliyor.Kapalı Spor Salonunda saat 13.00’de başlayacak maça...

7 Ocak Mersin engelini aşmak istiyor
Türkiye tekerlekli sandalye basketbol 2.lig D grubunun iddialı takımlarından Osmaniye 7 Ocak Engelliler Basketbol Takımı, Pazar günü Mersin Engelliler Takımı ile karşı karşıya geliyor.
Kapalı Spor Salonunda saat 13.00’de başlayacak maça bütün Osmaniyelileri davet eden kulüp başkanı Muttalip Altun, sahaya galibiyet için çıkacaklarını söyledi.
Hafta içi iyi bir çalışma temposu ve geçen haftanın galibiyet sevincinin verdiği moral ile hazırlandıklarını ifade eden Altun, “Bu sezon bilindiği gibi şampiyonluk parolası ile yola çıktık. İyi bir kadromuz var. Bizler sahada elimizden geldiği kadar en iyi mücadeleyi vereceğiz. Pazar günü oynanacağımız Mersin Engelliler maçımızda Osmaniyelilerin ilgi ve desteğini bekliyoruz. Bizi yalnız bırakmasınlar. Alacağımız galibiyeti de onlara hediye etmek istiyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder