banner181

Meterolojiden İstanbul için kar uyarısı

16 Şubat 2012 Perşembe 17:57
Bu haber 1675 kez okundu

Meteroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da gece geç saatlerde karla karışık yağmur şeklinde başlayacak kar yağışının sabah saatlerinde etkisini arttıracağı uyarısında bulundu. Meteroloji yetkilileri yaptıkları açıklamada, İstanbul’da...

Meterolojiden İstanbul için kar uyarısı
Meteroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul’da gece geç saatlerde karla karışık yağmur şeklinde başlayacak kar yağışının sabah saatlerinde etkisini arttıracağı uyarısında bulundu.
Meteroloji yetkilileri yaptıkları açıklamada, İstanbul’da kar yağışının sabah erken saatlerde başlayacağını duyurdu. İnternet sitesinden yapılan açıklamada İstanbul için gece saatlerinden itibaren karla karışık yağmur, yarın (Cuma) sabah saatlerinde kar yağışlı olacağı belirtilirken sıcaklığın ise en düşük -1, en yüksek 6 derece olacağı belirtildi. Yetkililer Cumartesi gününden itibaren kar yağışının duracağını ve sıcaklıkların kademeli bir şekilde artacağını ifade etti.
Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kentin bu akşamdan itibaren karlı havanın etkisine gireceğini, kar yağışının Cuma günü de devam edeceğini açıkladı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder