banner181
banner210

Şüpheli paketten sevgililer günü hediyesi çıktı

14 Şubat 2012 Salı 11:25
Bu haber 1174 kez okundu

Bakırköy’de, fünye ile patlatılan şüpheli paketten sevgililer günü hediyesi çıktı. Bakırköy Kaymakamlığı'nın yanındaki otobüs duraklarında unutulan şüpheli çanta, kısa süreli panik yaşanmasına neden oldu. Olay, sabah saatlerinde...

Şüpheli paketten sevgililer günü hediyesi çıktı
Bakırköy’de, fünye ile patlatılan şüpheli paketten sevgililer günü hediyesi çıktı. Bakırköy Kaymakamlığı'nın yanındaki otobüs duraklarında unutulan şüpheli çanta, kısa süreli panik yaşanmasına neden oldu.
Olay, sabah saatlerinde Bakırköy Kaymakamlığı yanındaki otobüs duraklarında meydana geldi. Otobüs durağında sahipsiz bir çanta gören vatandaşlar, durumu polis ekiplerine ihbar etti. Kısa sürede kaymakamlık önüne gelen polis, yolu trafiğe kapatarak olay yerini güvenlik şeridine aldı. Polis ekipleri vatandaşların olay yerinden uzaklaşması için anonsla uyarı yaptı.
Son zamanlarda yaşanan terör olayları nedeniyle tedirginlik yaşatan şüpheli çanta için olay yerine bomba imha uzman ekipleri sevk edildi. Koruyucu elbise giyen uzman polis, durak içindeki çantaya fünye yerleştirdi. Büyük bir gürültüyle patlayan çantadan etrafa elbiseler saçıldı. Patlayan çantanın içinden saçılan eşyaları inceleyen polis, hediyelik paket ve elbiseleri alarak ekip otomobiline götürdü. Patlamanın etkisiyle otobüs durağının camları kırıldı. Çantanın içinden olası bir bombanın çıkmaması ise polise ve vatandaşlara derin nefes aldırdı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder