banner181

THY: Türkiye’nin her yerine uçuşlar her şey dahil 44 TL

13 Şubat 2012 Pazartesi 15:36
Bu haber 2037 kez okundu

Türk Hava Yolları (THY), sosyal paylaşım sitelerinde duyurusunu yaptığı ve yolcularının da uzun süredir beklediği sürprizi açıkladı. 'THY’den paha biçilmez fırsat' diye duyurulan kampanyada 29 Şubat’a kadar online bilet alan herkes,...

THY: Türkiye'nin her yerine uçuşlar her şey dahil 44 TL
Türk Hava Yolları (THY), sosyal paylaşım sitelerinde duyurusunu yaptığı ve yolcularının da uzun süredir beklediği sürprizi açıkladı. 'THY’den paha biçilmez fırsat' diye duyurulan kampanyada 29 Şubat’a kadar online bilet alan herkes, 1 Nisan’dan itibaren yıl boyunca tüm Türkiye’ye her şey dahil 44 TL’ye uçabilecek.

THY sosyal paylaşım sitesinde, 13 Şubat'ta büyük bir sürpriz yapılacağı belirtilmişti. THY, bugün internet sitesinde kampanyayı 'Paha Biçilmez Fırsat: Tüm Türkiye 44 TL' başlığı ile duyurdu. Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Kampanya kapsamında biletler 13 Şubat 2012 – 29 Şubat 2012 tarihleri arasında satın alınabilir. Uçuş dönemi 1 Nisan 2012 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasıdır. 16 Ağustos - 03 Eylül 2012 ve 19 Ekim - 30 Ekim 2012 arasındaki uçuşlar kampanyaya dahil değildir. Biletler, web sitesinden 44 TL’ye; satış ofisleri, seyahat acentaları ve çağrı merkezinden 49 TL’ye satın alınabilir. Her şey dahil tek yön ücretidir. Ücrete havaalanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.”

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan kampanyanın şartları ise şöyle sıralandı: “Kampanya THY iç hat direkt uçuşlarında geçerlidir. Ercan, Hopa hatları ve Anadolu Jet ya da THY’nin ortak uçuş anlaşması yaptığı diğer havayolları uçuşları dahil değildir. Rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılır. En az bir bacağı kampanya dahilinde olan çoklu uçuşlarda rezervasyon ile aynı anda biletleme de yapılması gerekmektedir. Seyahat değişikliğine ve iadeye izin vermez. Kampanya dahilinde mil kazanımı olmayacaktır. Diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilmez. THY kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder