banner181

SİİRT‘İN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ GROSSMALL NİSAN 2012’DE AÇILIYOR

13 Şubat 2012 Pazartesi 15:19
Bu haber 1940 kez okundu

Siirt, alışveriş merkezi ile tanışıyor. 56 mağazası bulunan GROSSMALL AVM ile Siirt’te yeni bir yaşam başlıyor.

SİİRT‘İN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ GROSSMALL NİSAN 2012'DE AÇILIYOR
Siirt’in ilk alışveriş merkezi Grossmall, Nisan 2012’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kiralaması KDM  Alışveriş   Merkezleri  Kiralama  ve Yönetim  Danışmanlık şirketi tarafından yapılan Grossmall’da yerli ve yabancı toplam 56 mağaza bulunuyor. 3 katlı alışveriş merkezi toplam 11 bin m2’lik kiralanabilir alana sahip. 

LCW ,Vodafone ,Burger, Sbarro,kanz,Euromoda ,Sinema ,Bowling ,Çocuk  oyun  merkezi ,Flo  gibi  ünlü   markalar  Grossmall alışveriş  merkezinde yer  alacak  bazı markalardır . 

Yatırımcı Billoris A.Ş.  tarafından hayata geçirilen Grossmall, şehrin tam merkezinde yer alıyor. Valililik ve belediye binası ile komşu olan Grossmall, Siirt Üniversitesi’ne ve öğrenci yurtlarına ise sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde. Dört tarafı cadde ile çevrili olan alışveriş merkezi, Siirt’in tüm sosyal yaşam alternatiflerini de değiştirecek.

İlk sinema salonu, ilk çocuk eğlence merkezi…

Grossmall ile Siirt’te yeni bir sosyal yaşam ve eğlence alanları oluşacak.  Şehrin ilk bowling salonu, ilk sinema salonu, ilk çocuk eğlence merkezi, Grossmall ile birlikte gelecek. Ayrıca Grossmall ile birlikte Siirtliler pek çok yeni marka ile tanışacak.

Kadın nüfus fazla… 
Siirt, 303 bin 622 nüfus sayısıyla Türkiye toplam nüfusunun yüzde 4,13’ünü barındırıyor. Nüfusun 203 bin 283’ü kadın nüfus olarak karşımıza çıkıyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder