banner181

“ İnform Bölge Toplantısı Antalya’ da Gerçekleştirildi.”

13 Şubat 2012 Pazartesi 15:18
Bu haber 1981 kez okundu

İnform A.Ş., gerçekleştirdiği yatırımları, katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarları, teknolojiye uygun ürettiği ürünleri, satış sonrası verdiği hizmeti ile Güç Elektroniği sektöründe faaliyet gösteren bir teknoloji firması olarak, çalışmalarını başarıyla yürütmektedir.

' İnform Bölge Toplantısı Antalya' da Gerçekleştirildi.”
İnform, bugüne kadar elde ettiği başarılara, dayanışmayı elden bırakmayan, ekip ruhuna sahip, işinde profesyonel bir kadroyla ulaştı. Her geçen gün daha da büyüyen ve bu büyümeye paralel olarak kadrosunu genişleten İnform A.Ş.,  bu büyüme ve başarıyı, Türkiye genelinde faaliyet gösteren bölgeleriyle birlikte yaşadı. 
İnform A.Ş, geçmiş senelerde gerçekleştirdiği organizasyonlar ve çeşitli aktivitelerin ardından, bu organizasyonlara bir yenisini daha ekleyerek tüm bölge yetkililerini, 20-22 Ocak 2012 tarihinde, Antalya Alva  Dona Exclusive Hotel&Spa’ da gerçekleştirilen bir bayi organizasyonuyla bir araya getirdi. 
İnform yetkilileri, geçmiş senelerin değerlendirmesini yaparak, bölge yetkilileriyle 2012 hedefleri üzerine görüşüldü. Su topu, masa tenisi, tavla turnuvası vb. aktivitelerle devam eden organizasyon, gerçekleştirilen akşam yemeği ile sona erdi. Akşam yemeğinde, İnform Genel Müdürü Levent Ilgın, bölge yetkililerine ödüllerini takdim etti.  
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder