banner181

KONYALI SAAT 2011’DE YÜZDE 40 BÜYÜDÜ

10 Şubat 2012 Cuma 14:07
Bu haber 3019 kez okundu

Yarım asırlık geçmişiyle saat sektörünün öncü firmalarından Konyalı Saat, 2011 yılını yüzde 40 büyümeyle kapattı. 30’u aşkın dünya markası ile ve bu markalara ait 3.000’i aşkın modelin satışını gerçekleştiren Konyalı Saat, 2012 yılında da yeni mağazalarla saat tutkunlarına hizmet vermeyi planlıyor.

KONYALI SAAT 2011'DE YÜZDE 40 BÜYÜDÜ
Trendlere yön veren koleksiyonları, ev sahipliği yaptığı 30’u aşkın dünya markası ve 6.500’i aşkın modeliyle saat tutkunlarının tek adresi olan Konyalı Saat, 2011 yılını yüzde 40 büyümeyle kapattı. Ayda 260.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan Konyalı Saat online satış mağazasının toplam cirosu da 2011’de %300 artırdı.

Online satışlardan çok memnun olduklarını belirten Konyalı Saat Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Yücesoy; “Online satışlardaki ciromuz yüzde 300 arttı. Sitemizde ziyaretçilerimize sunulan 3.000’i aşkın model ve indirimli modeller ile ayda ortalama 260.000 ziyaretçimize ev sahipliği yapıyoruz” diyor.

2012 yılında da dört yeni mağaza açmayı planladıklarını belirten Konyalı Saat Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Yücesoy, mağazaların stratejik noktalarda açılmasına özen gösterdiklerini sözlerine ekliyor. Ayrıca Yücesoy, Konyalı Saat mağazalarında güler yüzlü ve profesyonel hizmet garantisi verdiklerini de belirtiyor.

Hızla değişen dinamik koleksiyonlara sahip Konyalı Saat, her mağazasında yaklaşık 3.000 modeli saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Alanında deneyimli satış ve teknik servis kadrosu ile müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan Konyalı Saat, zamanda yeniliğin ve yaratıcılığın öncüsü olmayı sürdürüyor.

Konyalı Saat, TACS Markasını Türkiye’ye Getirdi
Konyalı Saat, TACS marka saatleri sadece kendi mağazalarında satışa sunmak üzere Türkiye’ye getirdi.

TACS saat koleksiyonu tasarımcılarının farklı tecrübelerinin izlerini taşıyor. Kişisel yaşam tarzlarının yansıtılması amacıyla tasarlanan TACS modelleri, kimi zaman bir kamera objektifinden kimi zaman da bir su damlasından ilham alınarak oluşturuluyor. Hem kadın hem de erkek modellerinin bulunduğu TACS, yaşam tarzını saatine de yansıtmak isteyen herkese hitap ediyor.

Türkiye’de Ocak ayından itibaren sadece Konyalı Saat mağazalarında satışa sunulan TACS, Japonya ve Hong Kong’da olduğu gibi Avrupa’da da hızla yayılıyor. TACS’in Türkiye’deki saat pazarına farklı bir soluk getireceğini aktaran Konyalı Saat Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Yücesoy; “TACS özellikle Japonya’da gençler arasında çok popüler olan bir marka. Avrupa pazarına yeni girmesine rağmen orada da çok ilgi çekti. Türkiye de genç nüfusu fazla olan bir ülke, dolayısıyla ürünlerin burada da çok rağbet göreceğine inanıyoruz. Ayrıca TACS markası ile Konyalı Saat mağazalarımızdaki saat modellerinin tasarım yönünü de güçlendireceğiz.”
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder