banner181
banner210

EFE OYUNCAKLA ÇOCUKLAR GÜVEN İÇİNDE OYNUYOR

08 Şubat 2012 Çarşamba 16:37
Bu haber 2414 kez okundu

Efe Oyuncak, üretim, kalite ve Ar-Ge konusunda Türkiye oyuncak sektöründe apayrı bir yerde bulunuyor. Efe Oyuncak Satış & Pazarlama Müdürü Atilla Uçar; 25 yıllık bilgi birikimleri ile yerli üretimde bir fenomen olduklarını ifade ederek çocukların Efe Oyuncak ürünleriyle güvenli şekilde oynayabildiklerinin altını özellikle çiziyor.

EFE OYUNCAKLA ÇOCUKLAR GÜVEN İÇİNDE OYNUYOR
Efe Oyuncak, 1987 yılında Efe Plastik San.Tic. Ltd.Şti olarak Bayrampaşa’da  kuruluyor. Firma, aynı dönemde de Eminönü’nde ilk showroomunu açıyor. Gerçekleştirdiği büyümeyle birlikte daha geniş bir fabrika ihtiyacı doğuyor ve Gaziosmanpaşa’da yaptırdıkları 2 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikaya taşınıyor. 1995 yılındaki bu taşınmayla birlikte daha kurumsal bir yapılanma ile çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz sene firma, İSTOÇ’ta ikinci showroomunu açıyor.

25 YILLIK BİLGİ VE TECRÜBE
Bugün gelinen noktada firmanın 25 yıllık bir tecrübe ve birikimi bulunuyor. Efe Oyuncak Satış & Pazarlama Müdürü Atilla Uçar; “Türkiye’nin tamamına yayılmış olan pazarlama ağımızın yanında Balkanlar başta olmak üzere Avrupa ülkelerine de ihracat gerçekleştiriyoruz. Ar-Ge’ye çok büyük önem veren firmamız, bu yönde gerçekleştirdiği bir yenilik olan ‘Doğa Dostu Oyuncak’ üretimine başlamış bulunuyor. Oyuncak sektöründe Avrupa’da ve Türkiye’de bir ilk olan bu yenilik sayesinde işaretli oyuncaklarımız doğaya atıldığında 18-36 ay içerisinde güneş, ısı, mikroorganizma vb. faktörlerin etkisiyle biyolojik olarak çözünüyor. Ürün grubumuzda farklı büyüklüklerde zeka blokları ve kamyonlar başta olmak üzere müzik enstrümanları, ütüler, ana kucakları, motorlar, kova setleri, arabalar, dev bloklar ve oturaklı scooterlar bulunuyor. Kasım ayı içerisinde Toyzeria Oyuncak Fuarı İstanbul’da düzenlendi ve katıldığımız standımızla fuarda büyük ilgi gördük. Yaşadığımız medya ve ziyaretçi yoğunluğu sonrasında yeni ilişkiler kurarak 2011’i istediğimiz seviyede noktaladık” dedi. Uçar, 2012’de de yeni ürün ve Ar-Ge yatırımlarına devam ederek yurt dışı pazar payını artırmayı ve başarı skalasını daha da yukarıya taşımayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.  
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder