banner181

KAYSERİLİLER’E EN AVANTAJLISINI SUNACAĞIZ

08 Şubat 2012 Çarşamba 16:24
Bu haber 2090 kez okundu

Forum Kayseri 65 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. 160 bin metrekare toplam inşaat alanı ile Anadolu’daki en büyük AVM’lerden biri. Yatırım değeri ise 250 milyon euro.

KAYSERİLİLER'E EN AVANTAJLISINI SUNACAĞIZ
Multi Development Türkiye olarak, tüm projelerinmizde olduğu gibi ulusal ve uluslararası birçok ünlü markayı Forum Kayseri’ye getirdik. 200’ün üzerinde marka yer alıyor. Öyle ki, bazı markalarla bölge halkı ilk kez karşılaşılıyor.

Yılda 10 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Forum Kayseri AVM Müdürü Gamze Ergel; “Multi Development Türkiye olarak, her Forum AVM’mizde ortak hedeflerimiz var. Çevreye değer katmak, ekonomiye ve sosyal hayata canlılık getirmek. Bu hedefler Forum Kayseri’yi de içeriyor. Yerelde yürütmek istediğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle yaşama canlılık getirmek, insanlara iş imkanı sunmak, bölge ekonomisine destek vermek hedefindeyiz. Forum Kayseri yatırımı projelendirme aşamasından inşasına ve işletilmesine kadar tüm süreçlerde pek çok sektörü sürece dahil ediyor. Yerel girişimcilere ve firmalara yeni iş imkanları sunuyor” dedi.  Sosyal sorumluluk projesi olarak, açıldıkları ilk günlerde düzenledikleri Luis Figo Dream Football etkinliğinin çok ilgi gördüğünü aktaran Ergel, Mevlana aşığı yazar Sinan Yağmur’u ve kadınların gönlünde ayrı bir yeri olan Derya Baykal gibi önemli isimleri Kayserililerle buluşturduklarını da ifade etti. Ergel, sömestr tatili boyunca hergün dünya edebiyatından bir masalı konu alan hem eğitici hem de eğlendirici çocuk atölyeleri düzenlediklerini belirtti.

ÇEVRE İLLERİN DE ÇEKİM MERKEZİ OLACAĞIZ
2. Yıl içerisinde ne tür kampanyalara imza attınız, tercih edilmenizdeki sebepler neler oluyor? Sosyal sorumluluk projeleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Multi Development Türkiye olarak, her Forum AVM’mizde ortak hedeflerimiz var. Çevreye değer katmak, ekonomiye ve sosyal hayata canlılık getirmek. Bu hedefler Forum Kayseri’yi de içeriyor. Yerelde yürütmek istediğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle yaşama canlılık getirmek, insanlara iş imkanı sunmak, bölge ekonomisine destek vermek hedefindeyiz.

Forum Kayseri yatırımı projelendirme aşamasından inşasına ve işletilmesine kadar tüm süreçlerde pek çok sektörü sürece dahil ediyor. Yerel girişimcilere ve firmalara yeni iş imkanları sunuyor.

Reklam kampanyasında gördüğünüz Forum Kayseri’nin yüzlerini Facebook üzerinden yürüttüğümüz seçmelerde, halkoyu ile belirledik. Reklam yüzlerimiz bizlerle çalışmaya devam edecek. Önümüzdeki dönemlerde şekillenecek kampanyaların içeriklerine göre benzer yolları takip etmek hedefindeyiz. 
Sosyal sorumluluk projesi olarak, açıldığımız ilk günlerde düzenlediğimiz Luis Figo Dream Football etkinliği çok ilgi gördü. 6-22 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte 1616 kişi şansını denedi ve sahaya çıkıp kısa bir karşılaşma yaptı. 8-16 yaşları arasındaki bu katılımcılardan bir şanslı yetenek değerlendirmeler sonucunda Inter Milan takımının 2012 yaz kampına gitmeye hak kazanacak.  Gelecekte de farklı projelerle sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeye devam edeceğiz.

Buna ek olarak açıldığımızdan bu yana geçen kısa süre içinde Mevlana aşığı yazar Sinan Yağmur’u ve kadınların gönlünde ayrı bir yeri olan Derya Baykal gibi önemli bir ismi Kayseri’lilerle buluşturduk. Şu anda da sömestr tatili boyunca her gün dünya edebiyatından bir masalı konu alan hem eğitici hem de eğlendirici çocuk atölyeleri düzenliyoruz. 

3. 2011 yılını nasıl geçirdiniz, 2012’ye yönelik hedef, beklenti ve yatırımlarınız hakkında bilgi verir misiniz?
Forum Kayseri olarak 21 Aralık 2011 tarihinde açıldıklarını kaydeden Ergel, y. Yılın son günlerini sürekli çalışarak geçirdiklerini; .  İçeride hizmet ve altyapı, dışarıda medya çalışmalarımız sürdü. 2012’de de Forum Kayseri olarak Kayserili müşterilerimiz için en avantajlı fırsatları yaratmaya devam edeceklerini ifade ettiğiz. En iyi ulusal ve uluslararası markalarla Kayseri’nin uluslararası standartlardaki alışveriş ve sosyal buluşma merkezi olacaklarını aktaran Ergel,ğız. sSosyal sorumluluk projelerininmiz de devam edeceğini belirttik. Bunun için daha şimdiden kolları sıvadık ve az önce de belirttiğim gibi Yarıyıl Etkinlikleri çerçevesinde ‘Kişisel Gelişim Atölyeleri’ etkiliğini sömestir tatilinde Kayserili çocuklarla buluşturduk.Son olarak Ergel, bu kadar güzel ve büyük bir alışveri merkezini Kayserili’lerle buluşturmaktan çok mutlu olduklarını ve Forum Kayseri’nin yalnız Kayseri için değil çevre iller için de bir çekim merkezi olacağını vurguladı.

4. Konuyla paralel son olarak eklemek istediklerinizi alabilir miyim?
Son olarak eklmek isterim ki bu kadar güzel ve büyük bir alışveri merkezini Kayserili’lerle buluşturmaktan çok mutluyuz ve Forum Kayseri’nin yalnız Kayseri için değil çevre iller için de bir çekim merkezi olacağını düşünüyoruz.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder