banner181

NACİ YAŞAR: “AKCENTER KALİTEYİ DOĞRU FİYATLA SUNUYOR”

07 Şubat 2012 Salı 18:21
Bu haber 3374 kez okundu

Akcenter Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yaşar, A’dan Z’ye her şeyi bir arada sunduklarını ve bu durumun da ‘tercih nedeni’ oluşturduğunu ifade ederek müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.

NACİ YAŞAR: 'AKCENTER KALİTEYİ DOĞRU FİYATLA SUNUYOR”
Akcenter, Fransa’nın Lyon şehrine 40 km uzaklıkta Burguanda’da yer alıyor. Akcenter Yönetim Kurulu Başkanı Naci Yaşar, bölgenin en önemli alışveriş merkezi ile ilgili olarak; “Akcenter olarak ilk başlangıç tarihimiz 1988. Akcenter olarak 1994 yılında kendi yerimizi yaptık ve Akcenter olarak devam ettik. 15 yıldır hizmet veriyoruz. 2 bin 500 metrekare civarında alışveriş merkezimiz var. Bu alışveriş merkezimizde genellikle İstikbal ve Bellona gibi mobilya; Brillant gibi perde ürünlerimiz var. Buna ilaveten Merinos, Atlantik halımız var. Dekor olarak değişik ürünlerimiz bulunuyor; bizde her çeşit ürün mevcut” yorumunu kullandı. Bu bölgede en büyük alışveriş merkezi olduklarını kaydeden Yaşar, nişanlılıktan, abiyeye, gelinlikten diğer tüm ürün gamına kadar her şeyi tüketicilere sunduklarını belirtti. Beşikten, ev tekstil ürünlerine kadar tüm ürün gamıyla çalıştıklarını ifade eden Yaşar, halıdan tüm dekor ürünlerine kadar her şeyi bir konsept olarak sunduklarını da ifade etti.

MONTAJ VE NAKLİYE ÜCRETSİZ
Ürünlerin önemli bir kısmını Türkiye’den aldıklarını kaydeden Yaşar; “Ürünlerimizin büyük kısmını İstikbal ve Bellona’dan temin ediyoruz. Yatak odası, koltuk takımı vs. tüm ürün gruplarımızda kesintisiz hizmet sunuyoruz. Belirttiğimiz bu markaların internet sitesinde müşterilerimiz ne görmüşlerse her şey bizde mevcut. Biz; montajı, nakliyeyi de ücretsiz yaparak müşterilerimizin en iyi hizmeti almalarını sağlıyoruz. Dekorasyonda Çin’den getirdiğimiz ürünler var, halka daha ucuz ürünler getiriyoruz. Dekorasyonda da ön sıralardayız. Bir insan aradığı her şeyi bizde bulabilir. Fransa’da eskiden evlerin daha dar olduğunu kaydeden Yaşar, Fransız eski evlerinin dardı. 80-60 metrekare kadar olduğunu belirtti. Şuan yeni yapılan evlerin daha büyük olduğunu ifade eden Yaşar; bazalarda eskiden 140*190 tercih ediliyorken; şuan boyutun büyük olmasının istendiğini kaydederek 160*200 olanların tercih edildiğini söyledi. Akcenter’da genç kızların unutulmadığının altını çizen Yaşar; gelinlik mağazalarının bu bölgede çok büyük olduğunu ifade ederek yeniliklerle gençlerin merkezi halinde olduklarını belirtti. Müşteri kitleleri hakkında Yaşar; “Müşteri kitlemiz genellikle 200-300 km çevre civarımızdan gelenlerden oluşuyor. Bize gelenler her şeyi temin edebiliyorlar. Burada kaliteyi ucuza veriyoruz” dedi. Her şeyi bir arada sunduklarından dolayı tercih edildiklerini ifade eden Yaşar, işlerini dürüst şekilde yaptıklarını ve müşterilerinden tam not aldıklarını da sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder