banner181

'ŞEHRİN İÇİNDE DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR'

06 Şubat 2012 Pazartesi 18:12
Bu haber 206858 kez okundu

İnşaat ve konut sektörünün marka isimlerinden OFTON İnşaat’ın Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek, bir çok şirket şehrin dışına yönelirken, Ofton’un projelerinde İstanbul’un merkezini tercih ettiğini söylüyor. Şimşek, bu tercihlerinin nedenini açıklarken; “Şehrin içinde daha çok işimiz var” diyor.

'ŞEHRİN İÇİNDE DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR'
İki hemşehri, Trabzon Tonyalı Yusuf Şimşek ve Oflu İsmail Hakkı  Altun’un  memleketlerinin adlarının birleşme-sinden oluşan şirketleri OFTON İnşaat,  konut ve inşaat sektöründe çeyrek asrı aşan bir tecrübeye sahip.  Ofton Gru-bu, özellikle İstanbul’un merkezi konumundaki bölgelerde  marka değeri yüksek projelere imza atıyor.

Ofton İnşa-at Yönetim Kurul Eş Başkanı Yusuf Şimşek, kendisiyle  yaptığımız özel röportaja;  “İnşaat firmalarının çoğunluğu-nun İstanbul’un dışında projelere yöneldiğini görüyorduk. Biz ise şehrin içi henüz bitmedi ki; dışına yönelelim diye düşündük” diye başlıyor. İşte bu vizyon, Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun’un  sahibi olduğu Ofton İnşaat’ı İs-tanbul’un merkezinde inşa edilecek projelere yöneltiyor. Yusuf Şimşek, “Şehrin içinde daha çok işimiz var” diyerek yola çıktıklarını söylüyor. Ofton İnşaat’ın, “Elysium” ve “Ofton” markalarıyla ürettiği  projeler sektöre farklı bir boyut kazandırıyor.  Ofton İnşaat’ın kuruluş öyküsünü, gerçekleştirdiği projeleri ve hedeflerini  Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek’e soruyoruz… 
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder