banner181

Şaşkın hırsız güvenlik kamerasını balyozla bile kıramadı

02 Şubat 2012 Perşembe 06:52
Bu haber 962 kez okundu

ABD’nin Boston kentinde, gece saatlerinde bir lokantaya giren hırsızlar kasayı alıp kaçmayı başardı. Ancak bir hırsızın güvenlik kamerasını balyozla vurarak dahi etkisiz hale getirememesi ilginç görüntüler oluşturdu. Olay, geçtiğimiz...

Şaşkın hırsız güvenlik kamerasını balyozla bile kıramadı
ABD’nin Boston kentinde, gece saatlerinde bir lokantaya giren hırsızlar kasayı alıp kaçmayı başardı. Ancak bir hırsızın güvenlik kamerasını balyozla vurarak dahi etkisiz hale getirememesi ilginç görüntüler oluşturdu.

Olay, geçtiğimiz Cuma günü Boston’daki Amerikan yemek zinciri Boloco’nun bir restoranında gerçekleşti. 3 kişiden oluşan çete, kasanın olduğu bölümün kapısını levye ile açmaya çalıştı. Bu sırada bir hırsız elindeki balyozla güvenlik kamerasını kırmayı denedi. Ancak boyu yetişmeyen şahıs ne yaptıysa balyozu etkili bir şekilde kameraya vuramadı. Güvenlik kamerası, tüm yaşananları saniye saniye kaydetti. Kapıyı açmayı başaran hırsızlar içerideki kasayı aldıktan sonra kayıplara karıştı.

Boloco yetkilileri, resmi Facebook ve YouTube sayfalarından 3 kişinin güvenlik kamerası kayıtlarını yayınladı. Firma, olaya karışanlar hakkında bilgi getirenlere 1000 dolar ödül verileceğini duyurdu. Kasada ne kadar para olduğu açıklanmadı. Polis, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder