banner181
banner210

Frankfurt’tan gelen heyet Gaziantep ekonomisini inceledi

30 Ocak 2012 Pazartesi 17:16
Bu haber 1516 kez okundu

Almanya’nın Frankfurt şehrinde bulunan Frankfurt Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinden oluşan bir heyet, Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği (HÜRSİAD)’ni ziyaret etti.    Gaziantep’e yatırım imkânları ve iş...

Frankfurt'tan gelen heyet Gaziantep ekonomisini inceledi
Almanya’nın Frankfurt şehrinde bulunan Frankfurt Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinden oluşan bir heyet, Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği (HÜRSİAD)’ni ziyaret etti.

    Gaziantep’e yatırım imkânları ve iş potansiyelini araştırmak amacıyla gelen heyet, HÜRSİAD tarafından ağırlandı. Program çerçevesinde dernek çalışmaları hakkında HÜRSİAD Genel Sekreteri Orhan Özdülkar tarafından bilgi verildi. HÜRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Fincan da HÜRSİAD’ın 2012 yılı planlama programları hakkında bilgi verdi.

    Frankfurt Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Sekreteri Kamuran Kaya ise gezinin iş adamlarının ufkunu açtığını vurgulayarak, “Gaziantep’in ekonomik anlamda başarısı ortada. Bunu daha yakından görme fırsatımız oldu. Bizi ağırlayan ve Gaziantep’i daha yakından tanıma fırsatı ve imkanları hazırlayan HÜRSİAD yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder