banner181
banner210

Berlin Kaplanı filminin galası Hollanda'da yapıldı

30 Ocak 2012 Pazartesi 13:31
Bu haber 1552 kez okundu

Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve oynadığı “Berlin Kaplanı” adlı filminin Hollanda galası başkent Amsterdam’da dün gece yapıldı. Galaya Demirer’in yanı sıra yönetmen Hakan Algül, oyuncular Necati Bilgiç, Faruk Ünlüoğlu,...

Berlin Kaplanı filminin galası Hollanda'da yapıldı
Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve oynadığı “Berlin Kaplanı” adlı filminin Hollanda galası başkent Amsterdam’da dün gece yapıldı. Galaya Demirer’in yanı sıra yönetmen Hakan Algül, oyuncular Necati Bilgiç, Faruk Ünlüoğlu, Özlem Türkad ve Tonguç Oksal katıldı.Ata Demirer filmden sonra düzenlediği basın toplantısında aslında bu filmin kendi hayatından kesitler sunduğunu dile getirerek, “Bu filmin gurbetçiler tarafından beğenileceğini tahmin etmiştik. Çok mutluyuz. Fazla yabancı kelime kullanıyor karakterimiz. Yabancı dilde değil ama gurbetçe dediğimiz kalıplarla ilgili şeyler yapıyor. Tabii bu Türkiye’de gülümseten bir şey ama burada bizden bir şeye de dönüşüyor. O yüzden esprilerin burada daha derinlemesine algılanması hoşumuza gidiyor." dedi."DEVAM FİLMLERİNE SICAK BAKMIYORUM"

Filmin bir devamının olmayacağını vurgulayan Ata Demirer, "Başlayıp bitecek bir film bu. Biz istiyoruz ki bundan sonra her sene daha değişik filmler yapalım. Devam filmlerine pek sıcak bakmıyorum." ifadelerini kullandı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder