banner181

Başkan Yazıcı: Sivil toplum örgütlerinin görüşlerinden istifade ediyoruz

30 Ocak 2012 Pazartesi 13:18
Bu haber 1137 kez okundu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla'da bulunan Gümüşhaneliler, Erzurumlular, Ağrılılar, Ordulular ve Karabüklüler derneklerini ziyaret etti. Gümüşhane - Şiran - Telme Köyü Derneği'nin, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik...

Başkan Yazıcı: Sivil toplum örgütlerinin görüşlerinden istifade ediyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla'da bulunan Gümüşhaneliler, Erzurumlular, Ağrılılar, Ordulular ve Karabüklüler derneklerini ziyaret etti.

Gümüşhane - Şiran - Telme Köyü Derneği'nin, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik olarak, Ayyıldız Sosyal Tesisleri'nde düzenlediği kahvaltı programına katılan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, daha sonra Erzurum - İspir - Maden Köprübaşı Köyü Derneği'nin İçmeler'deki dernek lokalinde düzenlenen etkinliğine katıldı. Başkan Yazıcı, daha sonra da, Mimar Sinan Mahallesi Ağrılılar Derneği gecesine katıldı.

Ordulular Derneği'nin kahvaltı programına iştirak eden Başkan Yazıcı, daha sonra Mimar Sinan Mahallesi'ndeki Karabüklüler Derneği'nin geleneksel bandırma yemeği programına iştirak etti.

Sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerileriyle belediye yönetimine katılmalarının kendilerini mutlu ettiğini vurgulayan yazıcı, “Öneri, düşünce, görüş, proje kimden gelirse gelsin, hepsine, herkese açığız.” dedi
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder