banner181
banner210

Öğrenci servisinde 67 kilo esrar ele geçirildi

30 Ocak 2012 Pazartesi 13:40
Bu haber 1091 kez okundu

Ceyhan Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır’dan Adana’ya öğrenci servisi ile 67 kilo uyuşturucu sevk eden minibüsü yakaladı.Edinilen bilgiye göre; Ceyhan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bağlı polisler TAG otoyolu...

Öğrenci servisinde 67 kilo esrar ele geçirildi
Ceyhan Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır’dan Adana’ya öğrenci servisi ile 67 kilo uyuşturucu sevk eden minibüsü yakaladı.

Edinilen bilgiye göre; Ceyhan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bağlı polisler TAG otoyolu Sirkeli gişelerinde yol kontrol uygulaması yaptı.

Polisin kontrol amaçlı 21 S 0455 plakalı öğrenci minibüsünü durdurdu. Durdurulan öğrenci servis minibüsünde yapılan aramalarda 13 ayrı şeffaf jelatine sarılı paketler halinde 67 kilo 250 gram kubar esrar ele geçirildi.

Olayla ilgili öğrenci servisi ile Diyarbakır’dan aldıkları esrarı Adana’ya götürmek isteyen Y.E. ve K.Ö. yakalandı.

Yakalanan zanlılar emniyetteki sorgulamanın ardından, uyuşturucu bulundurmak ve satmak maksadıyla nakletmek suçundan Ceyhan adliyesine sevk edildi.

Öte yandan, Ceyhan Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, bir hafta içerisinde uyuşturucuya yönelik operasyonlarda toplam 153 kilo esrar ele gerildi. Buna bağlı olarak 1 kişi firar olurken 5 kişi ise adli merciler tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder