banner181
banner210

Fotoğraflarda, Cumhurbaşkanı'nın kar mutluluğu karelere de yansıyor.

29 Ocak 2012 Pazar 15:27
Bu haber 483 kez okundu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kar yağışı sonrası beyaza bürünen Çankaya Köşkü'nde çektirdiği özel fotoğraflarını, Facebook'ta paylaştı.

Fotoğraflarda, Cumhurbaşkanı'nın kar mutluluğu karelere de yansıyor.
Foto galeriye git  Gül, Köşk bahçesinde çekilen kar fotoğraflarını (http://www.facebook.com/cbabdullahgul) adresli sayfasında paylaştı.
Facebook'taki sayfasında, ''Çankaya Köşkü Bahçesinden Özel Kar Fotoğrafları'' başlıklı albüm içerisinde 30 civarında fotoğrafa yer verildi.

Fotoğraflarda Cumhurbaşkanı Gül, kar yağışının sürdüğü sırada Köşk bahçesinde tek başına yürüyüş yapıyor.

Kartopu yaparak poz veren Gül, bu sırada fotoğrafını çeken Cumhurbaşkanlığı fotoğrafçısına da kar topu atarken çekildiği fotoğrafları da paylaştı.

Fotoğraflarda, kar yağışı sonrasında, beyaz örtü ile kaplanan Köşk bahçesindeki ağaçların güzel görüntüleri de dikkati çekiyor. 

Bu anları ölümsüzleştiren fotoğrafçı ise, Cumhurbaşkanı'nın kartopundan nasibini alıyor. Cumhurbaşkanı Gül'ün takipçileri fotoğrafları yorumlarken "Hep böyle gülün" dedi. 

Bir takipçisi "Cumhurbaşkanım benim için bir kartopu imzalar mısınız?" diye sorarken bir başkası da, Çankaya Köşkü'nün bahçesinde çocuklarla kardan adam yapıp kartopu oynamasını istedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder