banner181

Şehir magandalarının döner bıçaklı saldırısı, güvenlik kamerasında

26 Ocak 2012 Perşembe 10:43
Bu haber 552 kez okundu

Bağcılar'da, döner bıçaklarıyla güpe gündüz bir işyerini basan şehir magandaları, dehşet saçtı. Saldırı anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Olay geçtiğimiz günlerde Bağcılar’daki bir işyerinde meydana...

Şehir magandalarının döner bıçaklı saldırısı, güvenlik kamerasında
Bağcılar'da, döner bıçaklarıyla güpe gündüz bir işyerini basan şehir magandaları, dehşet saçtı. Saldırı anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay geçtiğimiz günlerde Bağcılar’daki bir işyerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre oto parçaları satan bir işyerinde akü alan magandalardan biri, işyeri çalışanıyla tartıştı. Daha sonra işyerinden ayrılan maganda, üç arkadaşıyla geri döndü. Yanlarında getirdikleri döner bıçaklarını kullanarak işyeri çalışanlarına saldıran magandalar, bir çalışanı hastanelik etti.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde magandalardan birinin, önce işyeri çalışanıyla tartıştığı görüldü. Bıçağını çekerek etrafına tehditler savuran şahıs, çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışılıyor. İşyerinden ayrılan şahıs, bir süre sonra arkadaşlarıyla birlikte geri geliyor. Şehir magandaları, döner bıçaklarıyla işyerine baskın yaptığı olayda, işyeri çalışanları, içeriye kaçarak saldırıdan kurtulmaya çalışıyor. Ancak saldırganlardan kurtulamayan çalışanlardan biri başına ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle yaralanıyor. Çalışanlara saldırmakla yetinmeyen magandalar, dükkanda bulunan cihazları yere savuruyor. Şehir magandaları saldırının ardından olay yerinde ellerini kollarını sallayarak uzaklaşıyor. Olaydan sonra işyeri çalışanlarından biri polise haber verdi.

Güvenlik kamera görüntülerini izleyen polis ekipleri soruşturma başlattı.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder