banner181

Sektörünün dinamik medya ajansı Zenİstanbul “Yuvarlak Masa” toplantılarına başladı!

25 Ocak 2012 Çarşamba 14:46
Bu haber 2142 kez okundu

Yıl boyunca çeşitli sektörlerden farklı bakış açılarına yer verilecek olan Zenİstanbul “Yuvarlak Masa” toplantılarının birincisi Sheraton Maslak otelde gerçekleştirildi. Türkiye‘nin önde gelen ekonomi ve haber kanallarından Bloomberg HT’nin Ekonomi Direktörü Prof. Kerem Alkin, Yayın Koordinatörü Ali Çağatay, Araştırma Müdürü Cüneyt Başaran ve Zenİstanbul’un hizmet verdiği markaların yönetecilerinin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda 2012 Türkiye ve dünya ekonomisi, kriz beklentileri, geleceğin sunduğu fırsatlar ve küresel senaryolar masaya yatırıldı.

Sektörünün dinamik medya ajansı Zenİstanbul 'Yuvarlak Masa” toplantılarına başladı!
 2012 yılını “bilgi paylaşım” yılı olarak ilan eden Zenİstanbul, başarının temel yolunun yarını anlamak ve yarınlar için hazır olmaktan geçtiği felsefesini benimseyerek, iş ortağı olduğu markalara yeni bilgilerle yeni bakış açıları kazandırmayı hedefliyor. Bu anlayış doğrultusunda hayata geçen ilk “Yuvarlak Masa” toplantısında ekonomide sürdürülebilirlik, Türkiye’nin demografik yapısının stratejik avantajları, geleceğe ilişkin küresel senaryolar, ekonomi için tehditler ve fırsatlar tartışıldı.

Geniş bir katılımla gerçekleşen toplantıda, doğru adımların kararlılıkla atılması durumunda 2012’nin Türkiye için bir kriz yılı değil, büyüme yavaşlasa bile bir fırsatlar yılı olabileceği üzerinde duruldu. 2023 yılında çalışma gücü olan genç nüfusuyla Türkiye’nin bölgesinde ”kanat lideri” olabileceği ve dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisinden biri konumuna yükselebileceği nedenleriyle gözler önüne serildi.

Zenİstanbul, marka yatırımcılarının iş hedefleri için yön göstereceğine inandığı farklı konulardaki  “Yuvarlak Masa” toplantılarına 2012 yılı içerisinde düzenli olarak devam edecektir.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder