banner181

İstanbul'da 355 kilogram eroin ele geçirildi

25 Ocak 2012 Çarşamba 09:42
Bu haber 803 kez okundu

İstanbul'da son dönemlerin en dikkat çeken uyuşturucu operasyonunda 355 kilogram eroin ele geçirildi. 7 kişinin gözaltına alındığı operasyonda uyuşturucu ile bağlantısı olanların belirlenmesi için soruşturmanın genişletildiği öğrenildi....

İstanbul'da 355 kilogram eroin ele geçirildi
İstanbul'da son dönemlerin en dikkat çeken uyuşturucu operasyonunda 355 kilogram eroin ele geçirildi. 7 kişinin gözaltına alındığı operasyonda uyuşturucu ile bağlantısı olanların belirlenmesi için soruşturmanın genişletildiği öğrenildi.

Beylikdüzü'nde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyon ele geçirilen uyuşturucu miktarı bakımından dikkat çekti. Bir süredir takip altında tutulan zanlılara ait bir araca operasyon yapan narkotik timleri paketler halinde 355 kilogram eroin ele geçirdi. Zanlıların evlerine yapılan operasyonlarda ise 7 kişi gözaltına alındı.

Yapılan aramalarda ayrıca binlerce Euro nakit para, 30 bin dolar ile 50 bin lira ele geçirildi. Paraların uyuşturucuda elde edildiği gerekçesiyle el konulduğu belirtildi. Operasyonun genişletilerek sürdüğü kaydedildi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder