banner181

Rusya’da bir Türk işçi gasp edildi

24 Ocak 2012 Salı 15:21
Bu haber 1140 kez okundu

Rusya’nın Sibirya bölgesinde bir Türk (37)vatandaşı, dövüldükten sonra gasp edildi. Cihan Haber Ajansı (Cihan)’na açıklamada bulunan Rusya İçişleri Bakanlığı'ndan bir kaynak, Sibirya’ın Tyumen şehrinde, bir Türk vatandaşının...

Rusya'da bir Türk işçi gasp edildi
Rusya’nın Sibirya bölgesinde bir Türk (37)vatandaşı, dövüldükten sonra gasp edildi. Cihan Haber Ajansı (Cihan)’na açıklamada bulunan Rusya İçişleri Bakanlığı'ndan bir kaynak, Sibirya’ın Tyumen şehrinde, bir Türk vatandaşının dövüldüğünü ve ardından ise gasp edildiğini ifade etti. İddiaya göre Türk vatandaşı, bir eğlence merkezinde 3 Rus ve bir Orta Asyalı genç ile gece yarısına kadar eğlendi. Kaynak," Rus vatandaşlarının zorlamasıyla Türk vatandaşı kendilerine içki ve sigara satın almış. Onlardan biri kendisine düşen payı az bularak Türk vatandaşını dövdükten sonra cüzdanını da alarak kaçmış". dedi.

Bu arada polisin cüzdanı gasp eden şahısı olayın 60 kilometre uzağında yakaladığı, suçlu olduğunun mahkemece de tespit edilmesi halinde kendisine 2 ile 7 arasında hapis cezasının verileceği ifade ediliyor. Polis diğer Rus vatandaşının olaya karışıp karışmadıklarını araştırıyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder