banner181

Balıkesir'de 26 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

23 Ocak 2012 Pazartesi 16:39
Bu haber 1315 kez okundu

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde, polisin bir akaryakıt istasyonunda yaptığı aramada üç ayrı kanuni akaryakıt deposunda toplam 26 bin 540 litre kaçak akaryakıt ele geçildi. Olayla ilgili gözaltına alınan dört kişiden ikisi tutuklandı.Balıkesir...

Balıkesir'de 26 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi
Balıkesir'in Susurluk ilçesinde, polisin bir akaryakıt istasyonunda yaptığı aramada üç ayrı kanuni akaryakıt deposunda toplam 26 bin 540 litre kaçak akaryakıt ele geçildi. Olayla ilgili gözaltına alınan dört kişiden ikisi tutuklandı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Susurluk'ta akaryakıt kaçakçılığına yönelik yapılan çalışmalarda kaçak akaryakıt ele geçirildi. Bir akaryakıt istasyonunda arama yapan emniyet güçleri, yer altına gizlenmiş 30 bin litre kapasiteli gizli tankı ve düzeneklerini, iş makineleri yardımıyla buldu. Yapılan araştırmalarda, istasyona kaçak akaryakıt getirdiği tespit edilen sürücü L.Y. ve istasyonun sahibi M.A. ile pompacı olarak çalışan N.Y. ve A.K. isimli gözaltına alındı. İstasyonda yapılan aramada, üç ayrı kanuni akaryakıt deposunda toplam 26 bin 540 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi. Zanlılardan L.Y. ve M.A., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder