banner181

Doğtaş Londra’da ikinci mağazasını açtı

23 Ocak 2012 Pazartesi 15:34
Bu haber 1111 kez okundu

Doğtaş yurtdışında büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor

Doğtaş Londra'da ikinci mağazasını açtı
Son yıllarda yaptığı mağazacılık atağı ile dikkatleri üzerine çeken Doğtaş Mobilya, Londra’daki ikinci mağazasını Green Lanes’de açtı. Yurtdışı mağazacılık atağının en önemli noktalarından biri olan Londra Green Lanes’deki mağaza Exclusive konsept ile hizmete girdi. 
21 Ocak tarihinde açılışı yapılan Doğtaş Exclusive Harringay, Doğtaş’ın yurtdışında hizmete giren 94’üncü mağazası oldu. Londra’da oldukça merkezi bir lokasyonda yer alan mağaza; sunduğu kalite, perakende mağazacılık anlayışı, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği ve yenilikçi tasarımları ile Londra’daki konsept mobilya mağazacılığına örnek teşkil edecek. 

Doğtaş Exclusive Harringay Mağazası için yapılan açılış; Londra Büyükşehir Belediye Meclisi Enfield – Harringay Üyesi Joanne McCartney, Londra Türk Ticaret Baş Müşaviri Yavuz Mollasalihoğlu, Doğtaş Genel Müdürü İsmail Doğan ve Doğtaş yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Mağaza açılışı, hem Londra’daki Türk kökenli tüketicilerden, hem de İngilizler dahil bir çok etnik tüketici kesimden yoğun ilgi gördü.

2008 yılında Turquality desteği kapsamına alınan, bugün yurtdışında 65 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve 94 noktada tüketiciyle buluşan Doğtaş, yıl boyunca çeşitli ülkelerde mağazalar açmaya devam edecek. 40’ıncı yılını kutlayan Doğtaş, 2012 yılında %40 büyüme hedefiyle yurt dışında mağazalaşma atağını sürdürecek.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder