banner181

banner213
banner210

Avrupa Konutları'ndan 'Ispartakule 3' projesi

23 Ocak 2012 Pazartesi 12:12
Bu haber 1291 kez okundu

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları, 2012 yılının ilk lansmanını Ispartakule’de inşa ettiği yeni yaşam merkezi ‘Ispartakule 3’ projesi ile gerçekleştiriyor. Ispartakule’nin en güzel yerinde göl manzarasına karşı inşa edilen proje, erken teslimatla Aralık 2012 tarihinde teslim edilecek.

Avrupa Konutları'ndan 'Ispartakule 3' projesi

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları, 2012 yılının ilk lansmanını Ispartakule’de inşa ettiği yeni yaşam merkezi ‘Ispartakule 3’projesi ile gerçekleştiriyor.  Toplam 40 bin 476 metrekare alan üzerine inşa edilen Ispartakule 3, 644 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri olan projede fiyatlar 147.000 TL ile 411.000 TL arasında değişiyor. 

Yatay ve dike mimarinin birleştiği proje
Hem göl hem deniz manzarasına sahip olan Ispartakule 3 Projesi, yatay ve dikey mimarisiyle de dikkat çekiyor. Projede dikey mimarinin göz alıcı etkisi, yatay mimarinin huzur verici havasıyla birleştiriliyor.

Süleyman Çetinsaya: “Atakent’ten sonra Ispartakule’yi de cazibe merkezi yapıyoruz”
Gerçekleştirdikleri bütün projelerde kalite ve güveni her zaman ön planda tuttuklarını söyleyen Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Erken teslimat ve yatırımcılarımıza kazandırmak artık bir şirket prensibimiz haline geldi. Bugüne kadar inşa ettiğimiz 8.700 modern ve kaliteli konutla müşterilerimizin sadakatini kazandık. 

TOKİ ile birlikte Halkalı bölgesinde inşa ettiğimiz konutlarla, bölgenin değer kazanmasında çok etkin bir rol oynadık. Ispartakule’de tamamladığımız iki proje ile bu bölgenin de cazibe merkezi olmasında pay sahibi olduk. Ispartakule’deki üçüncü projemizle de, bölgeye ve yatırımcılarımıza değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında inşa edilen Ispartakule 3, lokasyonunun yanı sıra sahip olduğu sosyal alanlarıyla da sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Proje, hipermarket, yapı market ve tekno market gibi ticari ünitelerin yanı sıra,  konutlara ayrılmış yüzde 83 yeşil alan, bir açık bir kapalı yüzme havuzu, kapalı ve açık otopark, fitness center, sauna,buhar odası, çocuk oyun alanları, gölet, yürüyüş yolları ve çok amaçlı spor sahasına da sahip. 7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi, kontrollü sistemi, kontrolü araç ve yaya giriş-çıkışı, uzman güvenlik personelleri, yangın ve duman alarm sistemleri ve her dairede görüntülü intercom sistemi ile konut sakinlerinin her türlü güvenlik ihtiyacı da karşılanıyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder