banner181

El emeği göz nuru ürünler görücüye çıktı

22 Ocak 2012 Pazar 13:27
Bu haber 1352 kez okundu

Çankaya Belediyesi ile işbirliği içinde çalışan Çankaya Halk Eğitim Merkezi (ÇAHEM) ve Akşam Sanat Okulu kursiyerlerinin yaptığı el işleri görücüye çıktı. Yaptıkları ürünleri sergileyen ve satışa sunan kursiyerlerin çalışmaları...

El emeği göz nuru ürünler görücüye çıktı
Çankaya Belediyesi ile işbirliği içinde çalışan Çankaya Halk Eğitim Merkezi (ÇAHEM) ve Akşam Sanat Okulu kursiyerlerinin yaptığı el işleri görücüye çıktı. Yaptıkları ürünleri sergileyen ve satışa sunan kursiyerlerin çalışmaları büyük beğeni topladı.

ÇAHEM Müdürü Kazım Dikili’nin açılışını yaptığı sergiye, Çankaya Kaymakamı Mehmet Ali Yıldırım, Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Eser Atak, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Kemal Biçerli, Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürü Haluk Saydan ve şube müdürleri katıldı. Katılımcılar, takılardan, kurabiyelere, mumlardan ahşap tepsilere, elbiselerden keçeye kadar geniş bir ürün yelpazesinin olduğu sergide destek alımında bulundu. Kursiyerler ise katılımcılara kendilerinin yaptığı ebru tablo ve kravat hediye etti.     

    Sergide, Sosyal Yaşamı Güçlendirme Derneği Ç’engel Atölye İş Merkezi’nde eğitim alan zihinsel engelli gençlerin ürettiği seramikler de yer aldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder