banner181

Beko All Star 2012'de smaç yarışmasını Pops Mensah Bonsu kazandı

22 Ocak 2012 Pazar 16:20
Bu haber 2144 kez okundu

Trabzon'da yapılan Beko All Star 2012 organizasyonunda smaç yarışmasını Beşiktaş Milangaz'dan Mensah Bonsu kazandı. Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen yarışmada Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay, Beşiktaş Milangaz’dan Pops Mensah...

Beko All Star 2012'de smaç yarışmasını Pops Mensah Bonsu kazandı
Trabzon'da yapılan Beko All Star 2012 organizasyonunda smaç yarışmasını Beşiktaş Milangaz'dan Mensah Bonsu kazandı.

Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen yarışmada Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay, Beşiktaş Milangaz’dan Pops Mensah Bonsu, Fenerbahçe Ülker’den James Gist ve Galatasaray Medical Park’tan Joshua Shipp ve Trabzonspor Basketbol’dan Kerem Özkan mücadele etti.

Beko All-Star organizasyonun en keyifli etkinliğinde Fenerbahçe Ülker’den James Gist 93 puan ve Beşiktaş Milangaz’dan Pops Mensah Bonsu 90 puan ile finale yükseldi.

Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay 90 puan, Trabzonspor Basketbol’dan Kerem Özkan 88 puan ve Galatasaray Medical Park’tan Josh Shipp de 85 puanla ilk turda elenerek final hakkını kaybetti.

Büyük bir heyecana sahne olan final bölümünde ise Beşiktaş Milangaz’dan Pops Mensah Bonsu, 93 puanla smaç yarışmasını kazanırken, Fenerbahçe Ülker’den James Gist ise 90 puanla ikinci oldu.

Beko All-Star 2012 smaç yarışmasını kazanan Pops Mensah Bonsu’ya ödülünü TBF Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Tan sundu.



Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder