banner181

Yol yapım çalışmasında kullanılan iş makinesinin depolarını boşatmışlar

22 Ocak 2012 Pazar 16:11
Bu haber 561 kez okundu

Adana’da, jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonlarda bir çok hırsızlık olayına karıştıkları iddia edilen 3 kişi yakalandı.     Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Pozantı ilçesi Tekir beldesinde şüpheli durumu...

Yol yapım çalışmasında kullanılan iş makinesinin depolarını boşatmışlar
Adana’da, jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonlarda bir çok hırsızlık olayına karıştıkları iddia edilen 3 kişi yakalandı.

    Adana İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Pozantı ilçesi Tekir beldesinde şüpheli durumu dikkate alınarak durdurulan bir minibüsün arka kısmında bir çok mazot bidonu buldu. Yapılan araştırmada, bidonlardaki mazotun otoban yolu üzerinde bulunan yol yapım çalışmasında çalışan iki iş makinesinin deposundan çalındığı belirlendi.

    Ayrıca, araç içerisinde bidonlar haricinde çay makinesi, yangın tüpleri ve hırsızlıkta kullanılabilecek makas, tornavida, testere türü malzemeler bulan ekipler, çay makinesi üzerindeki telefon numarasından yola çıkılarak yapılan araştırmada çay makinesinin ve yangın tüplerinin Yozgat’ın Deremahal Köyü'nde bulunan bir dinlenme tesisinden çalındığını tespit etti.

    Cumhuriyet savcısının talimatı ile gözaltına alınan şüpheliler B.H., N.B. ve M.A., sevk edildikleri adlî makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder