banner181
banner210

Eskişehir'de 345 kaçak cep telefonu ele geçirildi

20 Ocak 2012 Cuma 18:01
Bu haber 1137 kez okundu

Eskişehir'de polis tarafından düzenlenen operasyonda 345 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.    Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Suçlar...

Eskişehir'de 345 kaçak cep telefonu ele geçirildi
Eskişehir'de polis tarafından düzenlenen operasyonda 345 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

    Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Suçlar Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda, Uşak ilinden Eskişehir'e araçla gümrük kaçağı cep telefonu getirildiği ve bu cep telefonlarının kentteki iş yerlerine pazarlandığı tespit edildi. Bunun üzerine harekete geçen polis, Uşak'tan Eskişehir'e bir otomobille kaçak cep telefonu getiren söz konusu şahıslara yönelik operasyon başlattı. Polis, şahısların kullandığı otomobilde yaptığı aramada gümrük kaçağı olduğu belirlenen 345 adet cep telefonu ele geçirdi. Olayla ilgili olarak M.D. (35) ve U.T. (28) adlı şahıslar gözaltına alındı. Emniyette ifadeleri alınan söz konusu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder