banner181

MASİAD, evinde üretim yapmak isteyen kadınlara destek verecek

20 Ocak 2012 Cuma 18:06
Bu haber 872 kez okundu

Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) evinde üretim yaparak aile bütçesine katkıda bulunacak kadınlara maddi destekte bulanacağını bildirdi.     MASİAD Başkanı Ahmet Boztaş, yaptığı açıklamada evinde üretim...

MASİAD, evinde üretim yapmak isteyen kadınlara destek verecek
Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) evinde üretim yaparak aile bütçesine katkıda bulunacak kadınlara maddi destekte bulanacağını bildirdi.

    MASİAD Başkanı Ahmet Boztaş, yaptığı açıklamada evinde üretim yaparak aile bütçesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bayanlara projeleri kapsamında destekte bulunacaklarını söyledi.

    3. Geleneksel Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nı 5 Mart'ta Cumhuriyet Meydanı'nda açacaklarını belirten Boztaş, fuarda jüri tarafında uygun buldukları projeleri destekleyeceklerini söyledi.

    Jüri tarafından kabul gören projelere 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde ödüllendireceklerini belirten Boztaş, hanımların evde ürettikleri ürünleri Manavgat'a gelen turistlere satarak aile bütçesine katkıda bulunacağını kaydetti. Boztaş, "MASİAD olarak evinde üretim yapan ve üretim için proje sunan hanımlara destekte bulunacağız. Yeter ki üretim için projeler makul olsun. Üretimde destek için hanımlardan proje bekliyoruz. Hanımların evlerinde ürettikleri ürünleri turistlere satımında uygun yer belirlemesi yapıyoruz. Bu konuda aktif turizm sezonunda binlerce turist ziyaret ettiği Külliye Camii avlusu. Hanımlar evlerinde ürettiği ürünleri satarak aile bütçesine katlıda bulunacak." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder