banner181

Hasan Kapze: Orduspor için döndüm

20 Ocak 2012 Cuma 17:30
Bu haber 4622 kez okundu

Hasan Kabze, 4,5 yıl sonra Orduspor için Türkiye’ye döndüğünü söyledi. Kabze, ''Yurt dışında başka takımlardan da bana teklifler geldi ancak, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’in hedefleri beni cezp etti.” dedi.     Orduspor...

Hasan Kapze: Orduspor için döndüm
Hasan Kabze, 4,5 yıl sonra Orduspor için Türkiye’ye döndüğünü söyledi. Kabze, ''Yurt dışında başka takımlardan da bana teklifler geldi ancak, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen’in hedefleri beni cezp etti.” dedi.

    Orduspor forması altında Türkiye'de güzel şeyler yapacağını dile getiren Kabze, kendisini Orduspor renklerine bağlayan 1,5 yıllık sözleşmeye imzayı bugün attı.

    Transferde planlarını kulübün potansiyeline ve inanırlığına göre yaptığını söyleyen Kabze, “Rubin Kazan’a ilk gittiğimde kimse bilmiyordu ama 2 kez şampiyon olunca doğruyu yaptığımı herkes anladı. Fransa’dan ayrılma kararı alınca Rusya’dan ve başka ülkelerden teklif aldım. Ama öncelikli olarak Türkiye’yi düşündüm ve geldim.” dedi.

    Teknik Direktör Hector Cuper gibi ünlü bir isimle çalışacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Kabze, “Cuper, Benim transferime izledikten sonra karar vermiş. Ünlü bir isimle çalışmaktan dolayı çok mutluyum.” dedi.

    Orduspor taraftarının karşısına çıkmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirten Hasan Kabze, “Takımını yürekten seven bir topluluğun karşısında oynamaktan dolayı çok mutlu olacağım. Şimdiden heyecanlıyım. Taraftarımızın bizleri yalnız bırakmaması en büyük isteğim.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder