banner181

Çöken pazar yerinde polis ve zabıta nöbet tutuyor

19 Ocak 2012 Perşembe 11:07
Bu haber 789 kez okundu

Zonguldak’ta dün akşam 17.30 sıralarında çöken kapalı pazar yerinin enkazında polis ve zabıta ekipleri nöbet tutuyor. Pazar yerinde çatının çökmesi sonucu 22 kişi enkaz altına kalmıştı. Ambulanslarla hastaneye kaldırılan yaralılardan...

Çöken pazar yerinde polis ve zabıta nöbet tutuyor
Zonguldak’ta dün akşam 17.30 sıralarında çöken kapalı pazar yerinin enkazında polis ve zabıta ekipleri nöbet tutuyor. Pazar yerinde çatının çökmesi sonucu 22 kişi enkaz altına kalmıştı. Ambulanslarla hastaneye kaldırılan yaralılardan Fatma Sarıoğlu ve Güngör Durmuş kurtarılamamıştı.

        Olaydan son anda kurtulan pazarcı esnafı, “Allah bilir. Nasıl kaçtığımızı biz de bilmiyoruz. Bir anlık olay. Önce gürültü koptu sonra bir anda çöktü.” dedi. Başka bir pazarcı da “Dün olaydan önce görüntü çeken siz miydiniz?” diye sordu.

    Olay yerinin çevresini güvenlik şeridine alan polis ve zabıta ekiplerinin bekleyişi sürüyor.

    Göçme sırasında Emine Yalın, Turgay Fidanboy, Onur Fidanboy, Şehriye Akgün, Bahri Kalmaoğlu, Mithat Yılmaz, Şenol Ayçiçek, Sabahat Yurdakul, Aslıhan Tahtalı, Gülşen Akkuş, Barış Pekinci, Aytekin Tığ, Suat Gültekin, Murat Birinci, Mustafa Yazıcı, Vasfiye Yüksel ve Adem Akyıldız ile ismi henüz öğrenilemeyen 3 kişi yaralandı. Yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder