banner181

DynEd Projesi ödülleri Vali'den

17 Ocak 2012 Salı 18:12
Bu haber 3377 kez okundu

İngilizce öğrenme portalı DynEd Projesi kapsamında yeni yılın ilk ayında birinci olan 5. sınıf öğrencilerine ödülleri Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş tarafından verdi.    Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon...

DynEd Projesi ödülleri Vali'den
İngilizce öğrenme portalı DynEd Projesi kapsamında yeni yılın ilk ayında birinci olan 5. sınıf öğrencilerine ödülleri Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş tarafından verdi.

    Kastamonu Valiliği AB Valilik Proje ve Koordinasyon Merkezi tarafından yürütülen “Kastamonu DynEd” projesinde Ocak ayı içersinde kendi ilçelerinde birinci olan 5. sınıf öğrencileri düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

    İl Genel Meclisi toplantı salonunda düzenlene ödül törenine katılan Vali Erdoğan Bektaş, dereceye giren öğrencilere ödüllerini vererek, “İngilizceyi de öğreneceğiz, diğer dersleri de öğreneceğiz. Diğer dersleri de ihmal etmeyeceksiniz. Sizlere başarılı olup, buralara kadar geldiğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

    Törende DynEd hakkında bilgi veren Vali Yardımcısı Atilla Kantay, “Kasım ayı DynEd başarı ortalaması +1.7 iken, bugün Kastamonu’nun DynEd başarı ortalaması +5.5 yükseldi. Hedefledimiğiz ortalamayı şimdiden geçmiş durumdayız. Çalışmalarımız başarılarını göstermiştir.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder