banner181

Destekleme ödemeleri dosya teslim süresi 3 Şubat'a kadar uzatıldı

17 Ocak 2012 Salı 19:07
Bu haber 904 kez okundu

Balıkesir'in Edremit Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, destekleme ödemeleri için dosya teslim süresinin 3 Şubat'a kadar uzatıldığını bildirdi.    Mazot Kimyevi Gübre ve Toprak Analizi Destekleme ödemesi...

Destekleme ödemeleri dosya teslim süresi 3 Şubat'a kadar uzatıldı
Balıkesir'in Edremit Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, destekleme ödemeleri için dosya teslim süresinin 3 Şubat'a kadar uzatıldığını bildirdi.

    Mazot Kimyevi Gübre ve Toprak Analizi Destekleme ödemesi için 31 Aralık 2011 tarihine kadar tanınan sürenin dolması üzerine dosyalarını tamamlayamayıp teslim edemeyen çiftçilere son bir kez daha imkan tanındı. Edremit Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, çiftçilerin kendilerine tanınan bu son fırsatı kaçırmamaları istendi. Ayrıca arazileri 50 dekar ve üzeri büyüklükteki parsellerden oluşan çiftçilerin de bu arazileri için toprak analizlerini en geç 3 Şubat'a kadar yaptırmaları gerektiği bildirildi. Gıda Tarım Hayvancılık Edremit İlçe Müdürü Hüseyin Acar, "Çiftçilerimiz toprak tahlil işlemlerini Burhaniye ilçe Müdürlüğünde yaptırabilirler.” dedi.

    Öte yandan Edremit Ziraat Odası da çiftçileri bu fırsattan faydalanmaları için üyelerine kısa mesaj göndererek bilgilendiriyor.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder