banner181

SEDAŞ, 1,5 milyon liralık hizmet aracı yatırımı yaptı

16 Ocak 2012 Pazartesi 17:54
Bu haber 1507 kez okundu

Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Bolu illerine elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), 37 adet araç alarak araç filosunu güçlendirdi. 1,5 milyon liralık yatırımla alınan araçların teslim töreninde konuşan SEDAŞ...

SEDAŞ, 1,5 milyon liralık hizmet aracı yatırımı yaptı
Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Bolu illerine elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), 37 adet araç alarak araç filosunu güçlendirdi.

1,5 milyon liralık yatırımla alınan araçların teslim töreninde konuşan SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, 4 ilde toplamda 20 bin kilometrekarede yaklaşık 3 milyon nüfusa hizmet verdiklerini söyledi.Elektrik dağıtım hizmetlerini yerine getirirken manevra kabiliyetini güçlendirmek, mobil ekiplere hız kazandırmak ve verimli iş temposu için bu araçları satın almayı hedeflediklerini kaydeden Güven, "Yeni araçlarla mevcut araç parkımız daha da güçlendi. Müşterilerimizin taleplerini daha hızlı yerine getirmek için bu araçlarla kaliteli ve daha süratli bir hizmet sunulmaya çalışılacak. Dağıtım birimlerimiz bu arazi araçlarıyla arazide dağıtım hatları ile tesis kontrollerini, kırsal arazide proje etüd çalışmalarını, ölçme ve veri kontrolü ile abone bağlantı, tesisat kontrolü, sayaç değişimi ve kalibrasyon işlerini, kaçak takiplerini de yapacaklar." dedi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder